Česka verzeEnglish versionDie deutsche FassungWersja rosyjska [ru]

Szybki start

 >  Szybki start > Archiwum aktualności
Wyszukiwarka aktualności :

Ogłoszenie o terminie składania ofert

Do 18 czerwca br. można składać oferty dzierżawy stanowiska pod działalność gospodarczą na Rynku Dolnym w Środzie Śląskiej. Może tu powstać mobilna kawiarenka/lodziarnia.

ŚKP także w sobotę!

W związku z odbiorem ul. Winogronowej oraz w odpowiedzi na prośby mieszkańców od 4 czerwca br. obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy w dni robocze oraz soboty za wyjątkiem dni świątecznych. 

 

Informacja ws. RODO

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej informuje że od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje nowa ustawa o ochronie danych osobowych osób fizycznych. 

Bon na innowacje

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców do wzięcia udziału w projekcie "Dolnośląski Bon na innowacje".

IV Festiwal Rękodzieła
Krainy Łęgów Odrzańskich

Już po raz czwarty Kraina Łęgów Odrzańskich zaprasza na Festiwal Rękodzieła. Ideą przewodnią wydarzenia jest pokazanie, że nasi zwykli sąsiedzi są niezwykłymi rzemieślnikami, twórcami i artystami. 

 

Wydział Organizacyjny Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej przypomina Przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych na podstawie zezwoleń wydanych przez Burmistrza Środy Śląskiej, że do dnia 31 maja 2018 r. są obowiązani wnieść na rachunek Urzędu Gminy  II ratę opłaty za korzystanie z ww. zezwoleń.

śp. Janusz Borowy
– ikona średzkiego środowiska sportowego

W wieku 71 lat zmarł Janusz Borowy, działacz i pasjonat sportu, nauczyciel, komentator sportowy, od ponad 40 lat związany ze Środa Śląską.

