Česka verzeEnglish versionDie deutsche FassungWersja rosyjska [ru]

Gmina, miasto

ZOBACZ TAKŻE
Strona główna Wydziału Spraw Lokalowych
 >  Gmina, miasto > Urząd Miejski > Wydz. Spraw Lokalowych > Zamiany mieszkań

Ogłoszenia o zamianie

Data            Opis
2004-08-06

Do zamiany:

 Lokal mieszkalny w Srodzie Sląskiej przu ul. Kolejowej - 3 pokoje + kuchnia + p.pok. + łazienka o pow. użytkowej 104,18 m2 na mniejsze 2 pokoje, kuchnia i łazienka.

Lokal mieszkalny w Środzie Śląskiej przy ul. Piastów Śląskich - 3 pokoje + kuchnia +P.po. + łazienka, c.o.-elektryczne, o pw.użyt.47,00m2 na mniejsze.

Lokal mieszkalny w Szczepanowie przy ul. Osiedlowej,o pow. 68,00m2 składający się z 4 pokoi + kuchnia + łazienka + p.pok na mniejsze- 3 pokoje, kuchnia,p.pok.,łazienka.

 Lokal mieszkalny w Środzie Śląskiej przy ul. Kościuszki 44- 3 pokoje + kuchnia +p.pok. - pow.użytkowa 60,44m2 na mniejsze z wygodami.

 Lokal mieszkalny w Środzie Śląskiej przy ul. Legnckiej o pow.użytkowej 24,52m2 składający się z 1 pokoju i kuchni na większe.

Lokal mieszkalny przy ul.Daszyńskiego w Środzie Śląskiej o pow.użytkowej 31,81m2 - 2 pokoje i kuchnia na większe.

 Lokal mieszkalny polożony w Środzie Śląskiej przy ul. Piastów Śląskich, 3 pokoje, kuchnia, p.pok. i łazienka o pow. 57,34m2 na podobne. Lokal mieszkalny przy ul. Cmentarnej w Środzie Śląskiej o pow.90,06m2, składający się z 4 pokoi,kuchni,p.pok.,łazienki i w.c na mniejsze o podobnym standardzie.


Wyślij swoje ogłoszenie


Imię i nazwisko:
Adres:
E-mail:
Telefon
Ogłoszenie
   
Poleć znajomemu Wersja do wydruku