Česka verzeEnglish versionDie deutsche FassungWersja rosyjska [ru]

Szybki start

 >  Szybki start > Statystyka odwiedzin
<< Poprzedni miesiąc
Sekcja Liczba odwiedzin w: Styczeń 2020Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina, miasto122078639,52
Urząd miejski
Zespół Prawny555,33
Biuro Rady Gminy543,69
Wydz. Nier. i arch.148,21
Wydz. Inwestycji00,00
Wydz. Organizacji332,10
Pełnomocnik ds Profilaktyki Alk.00,00
USC349,11
Wydz. Straż Miejska223,43
Gminne Centrum Reagowania224,17
Wydz. Spr. Lokalowych1753,11
Wydz. Spr. Obywatelskich251,02
Wydział Spraw Komunalnych, Środowiska i Rolnictwa KŚR497,14
Wydz. Finansów i Budżetu136,19
Wydz. Promocji236,93
Gminne jednostki organizacyjne
Gminny Ośrodek Inf. Eur.00,00
Średzka Woda Sp. z o. o.21376,83
Ośr. Pomocy Społecznej1191,83
Biblioteka Publiczna22363,97
Dom Kultury2031835,17
OSiR29220,98
Placówki oświatowe1074,48
Gospodarka, finanse35357,65
Oferta inwestycyjna130686,42
Kultura681179,36
Muzeum Regionalne1041134,43
Turystyka, rekreacja37580,98
Wspolpraca z zagranicą48174,35
Instytucje29705,35
Organizacje Pozarządowe53478,51
Gospodarka Odpadami29207,76
Szybki start1182058,58
Ilość wejść do całego serwisu13678