Drukuj

Na ile okręgów wyborczych została podzielona Gmina Środa Śląska i którzy radni są przedstawicielami społeczności lokalnych w danym okręgu?

Gmina Środa Śląska zgodnie z uchwałą Nr XXII/175/12 Rady Miejskiej w Środy Śląskiej z dnia 29 sierpnia 2012 r. w sprawie podziału gminy Środa Śląska na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu została podzielona na 15 jednomandatowych okręgów wyborczych. Poniżej przedstawiam listę radnych Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej kadencji 2014-2018 przynależących do danego okręgu wyborczego.

 


 

Lp.


 

Nazwisko i imię


 


 

Nr okręgu

wyborczego


 

Granice okręgu wyborczego


 

1.


 

BOGUCKI
Artur Adam


 

6


 

Środa Śląska – ulice: Cmentarna, Górna, Gruszkowa, Jabłkowa, Kajakowa, Kilińskiego, Konstytucji 3. Maja, Mleczarska, Morelowa, Parkowa, Partyzantów,  Spokojna, Strzelecka, Śliwkowa, Wierzbowa, Winogronowa, Wrocławska


 

2.


 

FINK
Jerzy Bogusław


 

9


 

Sołectwa: Juszczyn, Komorniki, Przedmoście, Święte


 

3.


 

GRABOWIECKI
Kazimierz


 

10


 

Sołectwo: Szczepanów


 

4.


 

HAMKAŁO
Wiesław Józef


 

2


 

Środa Śląska – ulice:  Legnicka od nr 1 do nr 54, Leśna, Mostowa, Żwirki i Wigury


 

5.


 

HIBNER
Arkadiusz


 

8


 

Sołectwa: Jastrzębce, Jugowiec, Proszków


 


 

6.


 

KRUSZELNICKI
Zdzisław


 

14


 

Sołectwa: Bukówek, Ogrodnica, Pęczków, Wrocisławice


 

7.


 

KRYCIŃSKI
Jerzy Michał


 

7


 

Środa Śląska – ulice: Baczyńskiego, Boya-Żeleńskiego, Chwalimierska, Dojazdowa,  Kopernika,  Księżycowa, Łanowa, Mickiewicza, Ogrodowa, Oławska, Piastów Śląskich, Rakoszycka, Różana, Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Słowackiego, Szkolna, Willowa, Wiśniowa


 

8.


 

LISIECKI
Arkadiusz Tomasz


 

1


 


 

Środa Śląska – ulice:  Akacjowa, Bluszczowa, Chabrowa, Fiołkowa, Goździkowa, Irysowa, Jaśminowa, Jastrzębia, Klonowa, Konwaliowa, Krucza, Legnicka od nr 56 do nr 70, Makowa, Malczycka, Miła, Miłosza, Młynarska, Nasturcjowa, Ogrodnicka, Ogrody Zamkowe, Orla, Reymonta, Rumiankowa, Sokola, Spacerowa, Spółdzielcza, Targowa, Tulipanowa, Waniliowa, Wrzosowa, Żurawia, Żytnia


 

9.


 

ŁABATCZYK
Mieczysław Bronisław


 

3


 

Środa Śląska – ulice: 1. Maja, Dębowa, Działkowa, Kolejowa, Lipowa, Sikorskiego, Stacyjna, Świętego Andrzeja, Topolowa, Traugutta


 

10.


 

MACIEJEWSKI
Leszek


 

15


 

Sołectwa: Gozdawa, Kryniczno, Rakoszyce, Wojczyce


 

11.


 

RAJCZAKOWSKI
Stanisław


 

13


 

Sołectwa: Cesarzowice, Chwalimierz, Kulin, Michałów


 

12.


 

ROSENBEIGER
Paweł Leszek


 

5


 

Środa Śląska – ulice: Daszyńskiego, Plac Wolności, Plac Solny, Wąska


 

13.


 

SENDYKA
Stanisław


 

11


 

Sołectwa: Brodno, Kobylniki, Lipnica, Rzeczyca, Słup, Zakrzów


 

14.


 

SKÓRA
Mirosław Józef


 

4


 

Środa Śląska – ulice: al. Basztowa, Białoskórnicza, Brodatego, Flamandzka, Floriańska, Jana ze Środy, Korwina, Kościuszki, Kościelna, Księżnej Jadwigi, Probusa, Przechodnia, Przeskok, Śląska, Świdnicka, Wiejska, Winnicza


 

15.


 

WNĘK
Krzysztof


 

12


 

Sołectwo: Ciechów