Česka verzeEnglish versionDie deutsche FassungWersja rosyjska [ru]

Kultura - imprezy

 >  Kultura - imprezy > kulturalne imprezy coroczne > Gminna Liga Piłki Siatkowej

GMINNA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

Gminna Liga Piłki Siatkowej, to kolejna z cyklicznych imprez organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w trosce o zapewnienie mieszkańcom gminy miłej, a zarazem pożytecznej formy spędzenia wolnego czasu.
Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno zakładów pracy, mieszczących sie na terenie gminy Środa Śląska, jak również indywidualnych mieszkańców, miośników piłki siatkowej, jako dyscypliny sportowej pozwalającej na przyjemne i zarazem aktywne spędzenie wolnego czasu. Powyższe zainteresowanie rozgrywkami uwidoczniło się podczas ostatniego sportowego zmagania, w którym wzięło udział bardzo wiele drużyn reprezentujących zakłady pracy oraz drużyn złożonych z indywidualnych miłośników piłki siatkowej. Równie liczna widownia oklaskująca zmagania zawodników, stwarza niepowtarzalny nastrój cimprezy.
Rozpoczęcie kolejnej edycji Gminnj Ligi Piłki Siatkowej planowane jst na koniec września i jak co roku rozgrywki trwać będą przez 2 miesiące. Również mecze po raz kolejny rozgrywane będą  na hali widowiskowo - sportowej przy ul. Górnej 1/6 w Środzie Śląskiej.
Srdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w rozgrywkach, a kibiców do gorącego zagrzewania zawodników do walki o tytuł mistrza Gminnej Ligi Piłki Siatkowej - Środa Śląska' 2004.