Česka verzeEnglish versionDie deutsche FassungWersja rosyjska [ru]

Kultura - imprezy

ZOBACZ TAKŻE
Galeria zdjęć
 >  Kultura - imprezy > sprawozdania z imprez kulturalnych > XVIII Finał Wielkiej Orkiesrty Świątecznej Pomocy

2010-01-21

Po raz XVIII Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Domu Kultury w Środzie Śląskiej, a po raz drugi dla dzieci z chorobami onkologicznymi – doposażenie klinik onkologicznych w sprzęt wysokospecjalistyczny, a  jako siedziba jednego z wielu tysięcy sztabów WOŚP w całym kraju, wzorem lat ubiegłych, i tym razem czynnie wspieraliśmy akcję. Dyrektor Domu Kultury Jolanta Klimkiewicz i szef sztabu serdecznie dziękują sponsorom, wolontariuszom i zespołom. Razem z Państwem i dzięki Wam zebraliśmy kwotę 9512,54zł.

Koncertowo zagrali u nas:

                ZESPOŁY TANECZNE
z Domu Kultury pod kierunkiem Mateusza Cygana i Janusza Józefczyka

                     "HAPPENING"
w składzie Andrzej Marszałek- gitara sol., Darek Kuśnierz- gitara sol., Tomasz Matuszewski - gitara bas., Sławek Poniatowski - klawisze, Andrzej Rybicki - perkusja

      ŚREDZKA KAPELA "BIESIADNI"
w składzie Zbigniew Bober, Zdzisław Bartosik, Edmund Bartosik, Aleksander Zychla, Franciszek Bielski, Tadeusz Kobos

              "QUINTESS JAZZ"
w składzie Mateusz Bober - klarnet, Piotr Eliasz - trąbka Marta Warelis - piano, Kamil Laszuk - kontrabas, Paweł Kozioł - perkusja

            "FORMACJA GAJURA"
w składzie Wiesław Gajur- gitara I, Michał Gonera - gitara II, Tomasz Matuszewski - gitara basowa, Sebastian Stępniak - piano, Mariusz Bachowski - perkusja

GRUPA TANCERZY OGNIA "IRRBLOSS"
Mariusz Jarymowicz, ALeksandra Klim ("prezesi"), Grzegorz Zarzeczny, Katarzyna Cieślińska, Magdalena Krejer i techniczny Piotr Pietroniuk oraz gościnnie Marcin Popiuk


SPONSORZY XVIII FINAŁU WOŚP

                              1.Dom Kultury w Środzie Śląskiej
2.Urząd Miejski w Środzie Śląskiej
3.Klub HDK w Środzie Śląskiej
4.Zarząd oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża  w Środzie Śląskiej
5.Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej
6.Rőben Ceramika Budowlana w Środzie Śląskiej
7.Elżbieta Szaniawska – prezes „Handlowiec”
8.Bank Spółdzielczy – Prezes Czesław Woźniakowski
9.Bank Zachodni WBK SA – Dyrektor Barbara Ignaczak
10.Bank PKO – Dyrektor Jacek Błaszkiewicz
11.Sklep Obuwniczy – Beata Buczak pl. Wolności 51
12.Sklep obuwniczo – odzieżowy – Krzysztof Żurek
13.Agencja Allianz – Bogumiła Janicka
14.Wiesław Hamkało & syn
15.Prezes Ogródków Działkowych - Anna Pasternak
16.TOI-TOI – Dariusz Klocek - Wrocław
17.Wiesław Kudryński
18.Biblioteka Publiczna
19.Apteka Grodzka – P. Zielińscy
20.Sklep Odzieżo0wy – Marek Straube
21.Pol – Druk – Wanda Musiał
22.Sklep „Smyk” – Wiesław Łuka
23.Stoisko „Zabawki” – Lesław Piaszczyk
24.Kwiaciarnia „Dalia” – Joanna Sobala
25.Przychodnia Weterynaryjna – A. Bogucki, M. Kosiński, T. Ćwiąkalski
– Środa Śl. ul. Targowa
26.„Pasmanteria” - Urszula Korpak-Hamkało
27.Fabryka Elementów Budowlanych w Piersnie – Zbigniew Antończyk
28.„Roland” – Anna i Wiktor Kalitowie
29.Czesława Piskorska
30.Alina Perlak
31.Olga Saganowska
32.„LOGO”  Sklep Odzieżowy – Golik Grzegorz
33.Salon „PLUSA”
34.RUWIL INWEST –WYKŁADZINY OBIEKTOWE – Ireneusz Czarnecki
35.Galeria „KORAJ” - Iza Jeske
36.Art. Chem. Kosmet. – R. Musiałowski
37.SKŁADBUD – Renata Hołowczak i Paweł Zakrzewski
38.Sklep odzieżowy – Elżbieta i Jerzy Gleniowie
39.Studio Fryzjerstwa Kosmetyki i Wizażu – Lech Elwira – Środa Śl., Pl.     Wolności
40.Alicja Skinder - Sklep Spożywczo – Monopolowy ul. Świdnicka
41.„Uliczka Łakoci” – Wanda Kuźma
42.Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy – dyrektor Lidia Walerych
43.MAXIM – Czesław Sygiel, Plac Wolności 55
44.Sklep Obuwniczy – Buczak Stanisława, Plac Wolności 51
45.AGD Centrum Targowa – Barbara i Andrzej Dyszewscy, Środa Śl. ul. Targowa 4
46.Spółdzielnia Rzemieślnicza – Środa Śl. Ul. Mostowa
47.Hurtownia Chemiczna – Małgorzata Stanek, ul. Białoskórnicza
48.Urszula i Jerzy Seredowie
49.Rajmund Proski
50.Anna Suszyło
51.PUB „7” - Maciej Kostecki – Środa śląska, pl. Wolności
52.„Góralska Chata” – sklep z wędlinami tradycyjnie wędzonymi
53.„Salon PLAY’ – Bartosz Czarniecki
54.Sklep RTV – Robert Janusz Środa Śląska, ul. Legnicka
55.Małgorzata Bogucka
56.Sklep „Viola”  – Violetta Buczyńska – Środa Śląska, ul. Legnicka
57.Sklep „Sport Projekt” – Marek Hamkało i Michał Honc, Środa Śląska, Pl. Wolności
58.Sklep „Mięso Wedliny” – A. G. . Dzierbiccy  Środa Śląska, pl.Wolności
59.Piekarnia – Grzegorz Stępniak, Środa Śląska, Pl. Wolności
60.Salon Urody „RÓŻA” w Środzie Śl. Pl. Solny 8 p. Krzywińscy
61.Marek Janiak - cukiernia
62.Jerzy Szostak – piekarnia
63.Elżbieta Kunecka
64.Zooland – Kamila i Jacek Mikita
65.Instr. DK Mateusz Cygan z zespołem „Detonacja”
66.Instr. DK Jarosław Józefowicz z zespołem „Reflex”
67.Zespół „Happening” w składzie Andrzej Marszałek, Darek Kuśnierz, Tomek Matuszewski, Sławek Poniatowski i Andrzej Rybicki.
68.Średzka Kapela „Biesiadni” – Zbigniew Bober, Zdzisław Bartosik, Aleksander Zychla, Franciszek Bielski i Tadeusz Kobos
69.„Quintess Jazz” – Mateusz Bober, Piotr Eliasz, Marta Warelis, Kamil Laszuk i Paweł Kozioł.
70.„Formacja Gajura” – Wiesław Gajur, Sebastian Stępniak, tomek Matuszewski, Michał Gonera i Mariusz Bachowski.
71.Grupa Tancerzy Ognia „Irrbloss” – Mariusz Jarymowicz, Aleksandra Klim, Grzegorz Zarzeczny, Katarzyna Cieślińska, Magdalena Krejer, Piotr Pietroniuk ora gościnni

          LISTA WOLONTARIUSZY:    

 

1.Renata Proska
2.Renata Wronowska
3.Damian Paszkiewicz   
4.Alicja Ćwiąkalska
5.Mariola Szczepan      
6.Agata Wronowska
7.Dominika Gumiela
8.Joanna Korab
9.Krystian Bałchan
10.Agnieszka Frydryk
11.Katarzyna Warchał
12.Monika Ola  
13.Natalia Pająk
14.Urszula Chomąt
15.Dominika Janusz

16.Magda Fesz
17.Karolina Porada
18.Martyna Witkowska
19.Aleksandra Sandurska
20.Joanna Wijas
21.Kamila Olejnik
22.Natalia Piłat
23.Anna Zielińska
24.Natalia Skinder
25.Olga Radzik
26.Monika Wójs
27.Marta Macewicz
28.Anna Zymek
29.Patrycja Ola