Česka verzeEnglish versionDie deutsche FassungWersja rosyjska [ru]

Gmina, miasto

 >  Galerie > Galeria Zdjęć > IMPREZY CZYTELNICZE W FILIACH W BUKÓWKU I CIECHOWIE

2007-07-02

Większość imprez czytelniczych i lekcji bibliotecznych organizowanych w Bibliotece Publicznej jest cykliczna. Spotkania, w których uczestniczą głównie dzieci, mają na celu popularyzację czytelnictwa i czytania jako formy spędzania wolnego czasu.
W miesiącu czerwcu w filiach BP w Bukówku i Ciechowie, oprócz lekcji bibliotecznych, spotkanie zatytułowane „Noc świętojańska z bajkami”.

Dnia 22 czerwca 2007 r. o godzinie 19.00 w Filii BP w Bukówku rozpoczęła się impreza biblioteczna dla dzieci zatytułowana „Noc świętojańska z bajkami”.
Udział w spotkaniu wzięło 29 osób, w tym 26 dzieci. Wśród zaproszonych gości był Sołtys Bukówka Piotr Seredyński, Marianna Galas i Burmistrz Środy Śląskiej Mieczysław Kudryński. Zgodnie z programem uczestnicy imprezy obejrzeli eksponaty muzealne ze zbiorów Marianny Galas, wysłuchali głośnego czytania bajek i baśni, wzięli udział w pracach plastycznych i wykonali ilustracje do baśni Józefa Kraszewskiego „Kwiat paproci”.  

Po godzinie 22.00 dzieci udały się na poszukiwanie kwiatu paproci.
Następego dnia po śniadniu, dzieci pełne wrażeń, zadowolone udały się do domu.Lekcja biblioteczna z udziałem klasy "O" w Filii BP w Ciechowie - 13 czerwca 2007 r.

 

Klasa "O"

"Noc świętojańska z bajkami" w Filii Bukówek - 22 czerwca 2007 r.

 

 

Szukanie kwiatu paproci

Noc w bibliotece