Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Środa Śląska

Statystyki odwiedzin

Poprzedni miesiąc         Następny miesiąc
SekcjaLiczba odwiedzin w: Styczeń 2020Średnia miesięczna liczba odwiedzin
Gmina Środa Śląska1372581,62
Struktura organizacyjna18282,92
Urząd Miejski35623,33
Rada Miejska w Środzie Śląskiej13289,73
Dom Kultury15154,09
Biblioteka Publiczna14146,64
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej13303,23
Zakład Budżetowy "Średzka Woda"13329,55
Ośrodek Sportu i Rekreacji17163,68
Kom-błysk00
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych26243,83
Jednostki pomocnicze12118,35
Prawo lokalne34318,56
Aktualności581079,42
Przetargi1113511,60
Informacje wyborcze14135,21
Rejestry i ewidencje15139,09
Nie udostępnione w BIP1685,77
Rejestr zmian10339,10
Instrukcja obsługi1380,93
Redakcja24193,50
Statystyka odwiedzin1093,06